Sağlık Bakanlığı Onaylı

YMT TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLIDIR.

Günümüzde hedef kitlelere ulaşmayı amaçlayan markalar için, havalanları-avm’ler-metro istasyonları vazgeçilmez en değerli mecralar haline gelmiştir. Her gün gelişen Türkiye, dünya sıralamasında, reklam etkinlik sıralamasında, ens tratejik lokasyonların başında gelen havameydanları avm’ler-metro istasyonlarında kaliteye önem veren anlayışı ile fark yaratan Band Cleaner reklam kirliliğine asla izin vermeden ve Yürüyen merdivenlerin (el tutamaçları %100 hijyenleyen ) tüm dikkatleri çekici nitelikteki, yeni gösterişli görünümüyle kilit noktalarda yer alması markalar ile reklam veren ve tüketici arasındaki direk iletişime imkan sağlıyor.

Neden çok önemli!
Havameydanlarında, avm’lerde ve metro istasyonlarında milyonlarca insanın kullandığı yürüyen merdivenlerin “Tutamaçları hijyen değildir” bundan dolayı halkı çok rahatsız etmektedir. Dünya’da yapılan araştırmalarda bulaşıcı hastalıkların %40 bu yolla bulaştığı tespit edilmiştir.

Tekno araştırma geliştirme’nin uzun yıllar çalışmaları sonucunda “Band Cleaner” ve YMT temizlik olarak 2 markayla %100 el tutamaçlarını hijyenleyen ve merdivenlere takıldığı noktada’da modern gözükmesi için hem kendi öaliyetini çıkarması amaçlanmıştır.
Dünya’da bir ilk olan ve tamamen Türkiye’ye geliştirilmiş olması ülkemize çok büyük tanırım ve ekonomik kazanç sağlamaktadır.